Hotely a penziony České Budějovice

PonúkamPridať do obľúbených
Cena: 19,00 19
Kontakt alebo Telefón +420 721589838

hotelminor@seznam.cz
https://www.pensionminor.cz
pridané 11.05.2022
Pridal inzerát (ty):
JaroslavSrba (2)
Predávajúci Jaroslav Srba
Mesto České Budějovice
Adresa Školní 8
Telefón 387314949
E-mail info@penzionminor.cz

Popis

Hotely a penziony České Budějovice nabízí levné hotelové ubytování. Penzion Minor České Budějovice vám navíc připraví chutné snídaně a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů.

Krátkodobé či dlouhodobé ubytování Minor České Budějovice patří mezi oblíbené hotely a penziony ve městě, je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny a služební cesty.

V penzionu Minor České Budějovice jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.
Hotelové ubytování v penzionu Minor České Budějovice má všechny pokoje i apartmány vybaveny vlastním WC, sprchou, SAT-LCD televizí, minibarem, ledničkou a velkým přenosným ventilátorem, varnou konvicí, mikrovlnkou a potřebným nádobím.

Hotely a penziony České Budějovice vám umožní vyrážet na výlety a strávit ve městě nebo v okolí v oblasti Jižní Čechy příjemnou a přitom velice zajímavou dovolenou.
Penzion Minor se nachází v klidné části města České Budějovice, je vzdáleno pouhých 6 km od Hluboké nad Vltavou, zde můžete navštívit Státní zámek nebo Lovecký zámek Ohrada a jiné historické památky.
Levné ubytování vám může zpříjemnit romantická cesta z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou výletní lodí po řece Vltavě.
Dovolená strávená v tichém a klidném prostředí rodinného penzionu Minor Vám poskytne ideální možnost odpočinku a jsme přesvědčeni, že přispěje ke splnění Vašich představ o příjemném hotelovém ubytování v Českých Budějovicích.

Špecifické detaily

Inzerent: Súkromný

Mesto

České Budějovice, Juhočeský kraj, Česká Republika
Školní 8

Video

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 16411
Zobrazení: 159
Platné do: 10.07.2022
v kategóriách: Ubytovanie

Komentáre